Fuar Stand Fiyatları

Fuar stand fiyatları hakkında tam bilgiye sahip olmak için standın tasarımı dahil birçok detaylarının belirlenmiş olması gerekir. Stantlar tam anlamı ile tasarım ürünleridir. Her aşaması hayali olarak zihinde geliştirildikten sonra dijital ortamlarda çizimler ile tasarlanır. Tasarım aşamasının sonrasında uygun malzeme ve ek uygulamalar ile gerçekçi halini alır. Fuar stand fiyatları;

 • Kullanılacak malzemeler
 • Uygulama alanını ölçüsü
 • Standın büyüklüğü
 • Metrekare ölçüsü
 • Boya malzemeleri
 • Ek uygulamalar
 • İç tasarım ürünleri

Gibi detayların netleştirilmesi ile ortaya çıkar.  Fuar stand tasarımlarında müşterilerine her daim istediğini veren iç mimarlık ofisimiz, size de yüzde yüz memnuniyet garantili hizmetler sunar. Fuar stand fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Fuar Stant Tasarımlarında Önemli Detaylar

Fuar stand fiyatı en ince detaya göre bile değişir. Stant üretiminde baştan sonra dikkat edilmesi gereken birçok farklı aşama söz konusudur. Sonuç olarak başarı getirecek ve amacına en uygun stantlara sahip olabilmek için her detaya dikkat etmek gerekir.

Stant tasarımları sırasında kullanılacak olan alan belirlenir ve stand baştan sona bu alana kurulacak şekilde tasarlanır. Stant tasarımında tanıtımın doğrudan yapılacağı alan önemlidir. Ziyaretçilere tam olarak hitap edecek alanın tespiti ile bütün tasarım bu ayrıntı üzerinden gelişir.

Fuarlarda stantlar dükkân niteliğine sahiptir. Ürün tanıtımının yanı sıra misafirlerin ve ziyaretçilere kısa süreli olarak hizmet vermek için tasarlanır. Bu nedenle tasarımda müşterilere verilecek mesajın en iyi şekilde yansıtılması gerekir. Firmanın sektördeki iş kapsamı, ziyaretçilere ne gibi bir mesajın verilmek istendiği ve tanıtılacak ürünün kapsamı gibi unsurlar mutlaka proje aşamasında değerlendirilmelidir.

Fuar Stand Fiyatını Etkileyen Faktörler

Fuar stand fiyatını etkileyen faktörler aşağıdaki gibidir;

 • Standın kullanılacağı alanın genişliği ve büyüklüğü ölçülür. Bütün stand bu ölçüler üzerinden şekillenecektir.
 • Standın yüksekliği belirlenir. Tasarımdaki ölçeklendirme standın boyu temel alınarak hazırlanır.
 • Tasarım için kullanılacak olan grafik çalışmaları netleştirilmelidir. Grafik çalışmaları fuar stand fiyatları üzerinde büyük oranda pay sahibidir.
 • Kullanılacak olan standın malzemesi belirlenir. Şayet ahşap ve modüler stand modelleri arasında ciddi bir fiyat farkı bulunur.
 • Stant hazırlığı sırasında işçilik oranı büyük ölçüde fiyatı etkiler. Kaliteli bir işçilik demek daha fazla maliyet demektir. Bununla birlikte detayın fazla olduğu stantlarda da daha fazla işçilik öz konusu olacağı için bu durum da fiyatı etkiler.
 • Stant tasarım detayları belirlenmelidir. Bir stant üzerinde yer alacak her türlü detay, ekstra bir çalışma gerektirir. Bu durum da fiyatı etkiler. Düşük bütçeli fuar standına sahip olmak isteyenler bu aşamada olabildiğince detaydan uzak durur.

Fuarlarda İhtiyaca Uygun Tasarım Stant Modelleri

Fuarlarda firmaları temsil edecek stantlar tercihe göre içe veya dışa dönük olabilir. Tasarım aşamasında stant yönüne karar verildikten sonra çalışmalar bu doğrultuda sürdürülür. Özellikle sanayi fuarlarında ürünler genelde herkese açık yönlü olarak sergilenir. Aynı şekilde otomotiv sektörü de her yönden görünür ürün tanıtımını yapabilen stantlar tercih eder. Hareketli stantlar tanıtım ürünlerinin çok yönlü olarak sergilenmesini sağlar. Sektörünüzün en iyileri arasında yer aldığınız göstermenizin en önemli detaylarından birisi de aydınlatmadır. Bütün bu detayları bir arada düşünerek sizi fuarın gözdesi yapacak bir standa sahip olabilirsiniz. Fuar stand fiyatları hakkında bilgi alırken ihtiyacınız olacak en iyi stand tasarımının hangisi olduğunu da öğrenmek istiyorsanız iç mimarlık hizmeti veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ucuz Fuar Stand Fiyatları

Fuar stand fiyatları bazı durumlarda fonksiyonellik ve özel işçilik gibi durumlardan dolayı bütçeyi aşabilir. Bu nedenden dolayı da müşteriler bazı durumlarda bütçelerine uygun çalışma modelleri talep edebilir. Burada kısılacak olan her türlü detayın projenin kalitesini etkilememesi gerekir. Aksi taktirde yarım kalmış stantlar ya da memnun etmeyen basit tasarımlar ortaya çıkar. Stant tasarımı ile çalışacağınız firmadan tam anlamı ile memnun edici hizmetler alabilmek için iç mimarlık hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Mimarlık ofisimizde hizmet veren tasarım uzmanlarımız daima sizi düşünür ve her anlamda müşterilerinize motive kaynağı olacak tasarımlar sunar.

Fuar stand fiyatları hakkında bilgi alırken ayırdığınız bütçeye göre en iyi çözümlere sahip olmak için Wawa İç Mimarlık hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Proje tasarımcılarımız ile her aşamada ortak çalışmalar yürütebilir ve stand üzerinde yer almasını istediğiniz her türlü detayı bizimle paylaşabilirsiniz. Bütün süreçlerin birlikte yürütüldüğü ve profesyonel çalışmaların en şeffaf şekilde müşterilere sunulduğu bir firma ile çalışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizde Stand Kiralama Fiyatları ve Stand tasarımları konusunda uzman kadro ile çalışmak isterseniz. 0(212) 706 2832 veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*