Fuar Stand Tasarım Fiyatları 

Fuar Stand Tasarim Fiyatlari

Fuar stand tasarım fiyatları konusunda net bir fiyattan bahsetmek mümkün değildir. Stantlar tasarım ürünleri olduğu için sınırsız özelliğe ve modele sahip olabilir. Tamamen tasarımcının hayal dünyasını kullanarak geliştirdiği stantlara firma sahipleri ve girişimciler istedikleri her türlü dokunuşu yapabilir. Bu sayede daha özgün ve markaya özel stant tasarımları ortaya çıkar.

Fuar stantlarında fiyatlar ortalama olarak 2 bin TL’den başlar. İsteklere ve tercihlere göre 20 bin TL’ye kadar çıkabilir. Fuar stand fiyatlarında özellik ve malzeme kalitesi fiyatı doğrudan etkiler. Eğer modüler kalitede bir stand tercih etmek isterseniz bu durumda fiyatlar daha makul seviyede olacaktır. Modüler sistemleri özgün tasarımlar ile birleştirerek size en uygun stant modeline sahip olabilirsiniz. Fuar stand tasarım fiyatları hakkında bilgi almak için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Stant tasarımında eğer bütçeye sahipseniz bu durumda ahşap stant modellerini tercih edebilirsiniz. Daha gösterişli ve dikkat çekici tasarımların yaratılabildiği ahşap stantlar hem fiyatta hem de kalitede daha yüksektir. Tercih edeceğiniz stant modelinde ürün kalitesi ve tasarım detayları netleştikten sonra işçilik de eklendikten sonra net fiyatlandırmalar ortaya çıkar.

Malzemelerine Göre Stant Modelleri

Fuar stantlarında fiyatı etkileyen temel etken malzemedir. Günümüzde stant yapımında en fazla tercih edilen malzeme ahşap ve modülerdir. Buna bağlı olarak en fazla tercih edilen stant modelleri;

 • Suntalam stantlar
 • Sunta ve boya ile yapılan stantlar
 • Modüler stantlar
 • Maxima stant modelleri

Şeklindedir. Bu stantlarda mükemmel bir uyum yakalanmasını sağlayacak ana malzemeler ise şöyledir;

 • Podyum- karolaj
 • Halı kaplama
 • Parke
 • Ahşap
 • Özel kaplama malzemeleri

Bu üç zemin malzemesi arasından tasarıma uygun modellerin tercih edilmesi ile kusursuz bir stant tasarımının ortaya çıkması mümkün olur. Hangi stant modelinde hangi malzeme çeşidinin kullanılacağı hazırlanacak proje detaylarında belli olur. Tasarım aşamasının tamamlanması ile malzeme tercihi yapılır ve zeminler ile duvarlar uyumlu olacak şekilde malzemeler hazırlanır. Fuar stand tasarım fiyatları ve hizmet kalitemiz hakkında detaylı b ilgi için iç mimarlık ofisimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olur.

Ana kalıp hazırlandıktan sonra stant içerisinde ve dışında kullanılacak renk çalışması hazırlanır. Renk ve desen çalışmalarında firmanın sektörü ve faaliyet alanı önem arz eder. Firmanın marka ve logosu da gözden geçirilerek firmayı en iyi şekilde temsil edebilecek olan renk ve desen uyumu ortaya çıkartılabilir.

Fuar Stand Fiyatları

Fuarlar günümüzde sayısız markanın bir araya geldiği ve sektörde rakipleri ile birlikte boy gösterebildiği etkinlikler olarak karşımıza çıkar. Belirlenmiş bir alan üzerinde kurulan fuarlarda her firma ürünlerini ve hizmetlerini kendine ait stantları ile ziyaretçilerine sunar. Fuarlar potansiyel müşterilerin en fazla bulundukları yerlerdir. Bu nedenle fuarlarda firmalar adeta birbirleri ile yarışır. En dikkat çekici standa sahip olmak ve sektörde ön plana çıkmak için firmalar stand tasarımlarında her zaman çok fazla özelliği bir arada ister. Fuar stand tasarım fiyatları ve tasarım seçeneklerimizi değerlendirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Fuarlar rekabetin en yüksek olduğu alanlardır. Firmalar onlarca rakipleri ile fuarlarda en yenilikçi tasarım ve ürünlerini sergiler. İlgi çekmek ve sektördeki iddiasını sürdürmek isteyen firmalar en dikkat çekici stant tasarımlarına sahip olmak ister. Bu nedenle fuar stand tasarım fiyatları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Tercih edeceğiniz stand modeli ve özelliklerine göre fiyatlar değişiklik gösterir.

Fuar Stantlarında Fiyatı Etkileyen Faktörler

Fuar stantlarında geçerli bir fiyata sahip olmak için birçok faktörden söz etmek gerekir. Fuar stand tasarım fiyatları çeşitlilik ve proje detayından doğrudan etkilenir. Tasarımda yapılacak her türlü ayrıntı fiyatın daha şekillenmesine neden olur. Buna bağlı olarak daha düz ve sade tasarımlı bir standın fiyatı doğal olarak daha düşük olacaktır. Ancak markalar öne çıkmak ve fark yaratmak için fuar stantlarında olabildiğince farklı ve dikkat çekici detayların olmasını ister. Fuar stand tasarım fiyatları başlıca şu temel faktörlerden etkilenir;

 • Kullanılacak olan alan genişliği ve konumu
 • Tasarım için kullanılacak olan modelleme ve grafik çalışmaları
 • Tasarlanacak olan stant türü
 • Stant tasarımında kullanılacak diğer malzemelerin türü ve kalitesi
 • İşçilik seviyesi

Fuar stantlarında çeşitlilik oldukça fazladır. Buna bağlı olarak standın yapımında kullanılacak her tür malzeme kalitesi önem içerir. Son olarak istenen işçilik kalitesi fiyatı etkiler. Bütün aşamalar bir arada değerlendirildikten sonra net fiyatlar çıkartılabilir. Fuar stand tasarım fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için bütün aşamaları netleştirmeniz önemlidir.

Wawa iç mimarlık hizmetlerimiz hem bütçenize hem de ihtiyacınıza en uygun stant modellerini sizlere sunar. Yenilikçi tasarımları ile daima çağa ayak uyduran bir firma ile çalışmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Fuar stand tasarım fiyatları hakkında net bilgi edinmek için istediğiniz stant özelliklerinden bahsetmeniz yeterlidir.

Sizde Stand Kiralama Fiyatları ve Stand tasarımları konusunda uzman kadro ile çalışmak isterseniz. 0(212) 706 2832 veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*