Fuar Stand Tasarım Kurulum Firmaları 

Fuar Stand tasarim kurulum firmalari

Fuar stand tasarım kurulum firmaları tasarım aşamasından kurulum aşamasına kadar her türlü hizmetin müşterilerine verilmesini sağlar. İlk aşamadan itibaren stand ile ilgili olabilecek her türlü detayı hazırlar ve müşterilerine sunar. Fuar stand tasarım ve kurulum hizmeti son derece detaylıdır ve dikkat gerektirir. Bütün aşamaları gerektiği şekilde gerçekleştirebilmek ve en iyi şekilde beklentiyi karşılayabilmek için Fuar stand tasarım kurulum firmaları tercihinde çok dikkatli olmak gerekir.

Firmalar İçin Fuara Katılmanın Önemi

Fuar demek firmalar için stand demektir. Stantların nasıl yapılması gerektiği ve neden önemli olduğu konusuna ek olarak firmaların fuara katılmalarının neden önemli olduğunu da bilmek gerekir.

 • Fuar, firmaların rakiplerini en iyi görebilecekleri yerlerdir.
 • Sektördeki en son yenilikler her daim fuarlarda görülür.
 • Diğer firmaların üretim ve hizmette ne gibi ayrıntıya önem verdikleri fuarlarda net bir şekilde anlaşılabilir.
 • Firmaların fiyatlarını test edebilmek için tercih edebilecekleri en doğru yer fuarlardır.
 • Fuarlar marka prestijini korumaya yardımcı olur.
 • Müşterilere güven vermek için en doğru yerlerdir.
 • Müşterilerin rakip firmalara kaptırılması önlenir.

Stand Zemin Tasarımları

Fuar stand tasarım kurulum firmaları standın tasarımında gerekli olacak her türlü malzeme tercihini kendisi yapar. En doğru stand tasarımını meydana getirebilmek için hem raf kombinasyonunu ayarlar hem de zemin ayrıntılarını kusursuz bir şekilde planlar. Stand zeminlerinde en fazla kullanılan malzemeler parke, halı ve podyum-kolaj malzemedir. Malzemeler arasında çok fazla fark bulunmaz. Tercih tamamen tasarımda bütünlük sağlamaya yönelik olarak yapılır.

Stand Tasarımlarında Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Stand tasarımlarında başarıya ulaşmak için dikkat edilmesi gereken detaylar şunlardır;

 • Standın kullanılacağı alana en uygun tasarımların hazırlanması gerekir.
 • Stand tasarımında daha sonradan ekleme ile yeni bölümlerin oluşturulabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Ziyaretçilerin giriş ve çıkışı için en doğru bölgenin neresi olacağı doğru belirlenmelidir.
 • Stand tasarımı sırasında firmanın kurumsal kimliği daima ön planda tutulmalıdır.
 • Stand çok amaçlı kullanıma uygun şekillerde tasarlanmalıdır.

Fuar Stantlarının Temizlik ve Bakımı

Fuar stand tasarım kurulum firmaları stantlarda temizlik konusunda da görevlidir. Tasarımı biten ve hazırlanan stant malzemeleri tasarım firma personelleri tarafından yapılır. Parçalar montaj öncesi ve sonrasında silinir. Böylece hem üretim hem de montajdan dolayı oluşacak her türlü toz ve kir ortadan kalkar. Standı teslim alan kullanıcılar bu süreçten sonra standın temizliğinden kendileri sorumlu olur.

Stand kullanımı sırasında fuar içerisinde isterseniz stand temizliği ile ilgili hizmet alabilirsiniz. Temizlik konusunda ihtiyacınız olacak bilgi için fuar stand tasarım kurulum firmaları ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Öneriler doğrultusunda bir temizlik firması ile görüşebilir ve stand temizliği için gerekli hizmeti uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

Stand temizliği konusunda problem yaşamamak için Fuar stand tasarım kurulum firmaları ile görüşürken tasarım konusunda minimal seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede çabuk tozlanmaya karşı önlem alır ve özellikle temizliğin zor yapıldığı modelleri tercih etmekten kaçınabilirsiniz. Fuar boyunca bir nevi dükkân gibi kullanacağınız stantlarınızda tam istediğiniz gibi bir sonuç alabilmek için iç mimarlık hizmeti veren firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Fuar Standında Aydınlatma ve Elektrik Sistemleri

Fuar stand tasarım kurulum firmaları stand içerisinde kullanılacak elektrik sistemleri konusunda da tam yetkili konumundadır. Tasarım aşamasında gerekli aydınlatma sistemi projeye eklenir ve kurulum sırasında da bu aksamla eksiksiz olarak stand içerisinde yerini alır.

Fuar tasarımlarında aydınlatma sistemi yer alacaksa toplam ne kadarlık bir elektrik enerjisine ihtiyacı olacağı konusu önemlidir. Bu aydınlatmanın stant içerisinde hangi alanlara yerleştirileceği mutlaka tasarımda netleştirilmelidir. Bu doğrultuda tasarım sırasında bir elektrik planlaması çıkartılması ve stant içerisinde kullanılmayacak ölü alanlar varsa buraların tespiti sağlanmalıdır. Bu sayede hem stand içerisinde birçok alanı değerlendirmek hem de alan içerisindeki her yerde dengeli bir görünüm elde etmek mümkün olur.

Stand içerisinde aydınlatma olmayabilir ancak bir elektrik tesisatının bulunması zorunludur. Elektrik özellikle stand içerisinde bulunacak buzdolabı ve su ısıtıcı gibi makinelerin çalışmasını sağlar. Şarj aletleri ve depolama cihazlarının aktif olarak kullanılması için önemlidir. Bu nedenle stand içerisinde elektrik tesisatı projesinin dikkatli bir şekilde hazırlanması gerekir. Fuar stand tasarım kurulum firmaları tercih ederken bütün bu hizmetleri kusursuz bir şekilde müşterilerine sunan firmalar tercih edilmelidir. Katılacağınız fuarlarda en iyi sonuçları almak için stand tasarımı sunan Wawa İç mimarlık hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Deneyimli iç mimarlarımızdan konu hakkında bilgi alabilir ve bütün ihtiyaçlarınıza en kaliteli şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Sizde Stand Kiralama Fiyatları ve Stand tasarımları konusunda uzman kadro ile çalışmak isterseniz. 0(212) 706 2832 veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*