İç Mimari Proje Tasarım ve Uygulama

İç mimari tasarım ve uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanışlı, pratik ve estetik mekânlar tasarlıyor ve uyguluyoruz. Yeni mekânlar oluşturmak ve var olan mekânlara yaratıcı projeler ile ekolojik bir yaklaşım sunan eksiksiz hizmet veren bir mimari tasarım firmasıyız. Sürdürülebilir, konforlu ve merak uyandıran, kişiye ve mekâna göre tasarlanmış, kullanışlı ve estetik iç mekânlar tasarlıyoruz. Sunduğumuz hizmetler, her zaman müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmıştır. İnşa edilen bir alanın sadece bir kuruluşun kültürünü ve değerlerini yansıtmakla kalmaması, aynı zamanda değerini arttırması gerektiğine inanıyoruz.

Proje Tasarımı

İç mekânın güzelliği, tasarımın uygunluğu ve bütünlüğüne dayanır. Müşterinin ihtiyaçları tasarımcının bakış açısıyla karşılandığında, canlı ve çekici hale gelir. Bunun gerçekleşmesi için hem müşteri hem de tasarımcı arasında düzenli fikir alışverişi gereklidir. Tasarımcının gerçek ölçümleri almak için proje hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Bu, müşterinin istediği gibi iç mekânların uygulanmasının pratik fizibilitesini gerçekleştirmeye yardımcı olur. Avan çizimler sağlandıktan sonra müşteri tarafından istendiği gibi revizeler yapılır. Programlama aşamasında müşterinin ihtiyaçları ve hedefleri belirlenir. Mekân, mobilya ve ekipman gereksinimlerini kullanacak mekânın belirli işlevleri ile ilgili sorular değerlendirilir. Ölçümler alınır ve fotoğraflar çekilerek projeye başlanır. Şematik tasarım aşamasında, mekân planlaması ve mobilya düzenleri geliştirilmiştir. Dolaşım düzenleri ve minimum açıklıklar dikkate alınır ve kat planına uygulanır. Avan eskizler ve yükseltiler oluşturulur, 3d görseller oluşturulur, ön mobilyalar ve bitiş fikirleri geliştirilir ve daha sonra gözden geçirme ve revizyon için müşteriye sunulur.

Üretim

Tasarım, üretim ve uygulama sürecindeki bir diğer aşamadır. Üretim aşaması, mobilyaların tamamlanmasını ve kalitesini garanti eder. Tasarımın belirli detaylarına göre kesim ve ölçümün küçük detayları önemlidir. Tasarımcı ve atölyeden bir temsilci üretime başlamadan önce projeler için ölçümü kontrol eder. Şirketimiz, üretim aşamasında deneyimli ustalarla çalışmaktadır. Özellikle Cafe, Restoran ve Ticari alanları hedefleyen Wawa İç Mimarlık, üretim aşamasında müşterilerine çeşitli tasarım tavsiyeleri de sunmaktadır.

Uygulama

Üretim tamamlandığında, proje ekibi tesisteki kuruluma başlamak için iş verende onay alır. Tüm üretim ve mobilya işleri, tasarımın tamamlanmasından kısa bir süre devam eder. Proje yöneticileri, iç mimarlar ve ekip bu süreçte beraber çalışırlar. Böylece, projenin zamanında teslim edilmesi sağlanır. Mekânın tüm faktörlerini, tasarım ve kurulum faktörlerini tek bir yönetim altında birleştirerek, müşterileri memnun etmeyi hedefler. Cafe ve Restoran iç dekorasyonu, Ofisler, Ticari ve Konut alanları ile ilgili tüm hizmetleri sağlıyoruz. Wawa İç Mimarlık, müşterilerine anahtar teslimi en uygun çözümler sunmaktadır.

İletişim Formu

info@wawainteriors.com

0(212) 706 2832

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Keresteciler Sitesi 21.Blok No:1/3 Başakşehir/İstanbul

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor