Kongre Standı

Kongre farklı görüşler ve bilgilerin toplanıldığı yeni fikirlerin oluştuğu ulusal veya uluslararası firmaların bir araya gelerek toplantı yaptığı ortamlardır. Kongreler ve seminerler ihtiyacınız olan potansiyel hedef kitleyi bir arada bulabileceğiniz bir fırsattır. Davetkar, konforlu ve tasarımsal bir kongre standınızın olması sizi rakiplerinizden farklı kılar. Ziyaretçilerinizi ağırlayabileceğiniz, akıllarda kalıcı bir reklam stratejisiyle tasarımı buluşturabileceğiniz kongre standlarınız mimarlarımız tarafından özenle tasarlanır.

Kongre Standı Nedir?

Kongre Standı, İstanbul’da bulunan birçok kongre merkezinde yapılan toplantı ve seminerlerde markanızı pazarlayabileceğiniz bir ortam yaratmanızı sağlar. Bu yüzden standlarınıza ziyaretçi teşvik etmek için tasarımlarımızı ve kullanılacak ekipmanları katılımcıların davranışlarını inceleyerek tasarlıyoruz. Ticaret fuarlarında veya konferanslarda iş stratejinizi tanıtmanın esası akılda kalmanızı sağlayan reklamlardır. Konferans bitiminden sonrasında da telefonlarınızın çalmasını istiyorsanız mimarlarımızın fikirlerini dinlemek ve tasarımlarını görmek için sizi ofislerimize bekliyoruz.

Kongre Standı Tasarımı

Kongreler, markalar ve müşteriler için bir buluşma noktası olarak kabul edilmektedir. Bu bağlamda önemli olan kongrelerin etkin bir çözüme dönüşmesi ve markalar tarafından satış fırsatlarının yaratıldığı çözümler olmasıdır. Wawa İç Mimarlık Ofisi olarak sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılarken kalite odaklı bir bakış açısını çok çok önemsiyoruz. Bunu yaparken de kaliteden taviz vermeyen bakış açısıyla hareket etmeye çaba sarf ediyoruz. Siz de en ideal seçenekler için bizimle iletişime geçmek istemez misiniz? O halde tercihinizi kongre stand tasarımı ile yapmaya hazır olun!

Profesyonel Kongre Stand Tasarımı

Fuar ya da kongre stand çözümleri konusunda en iyiyi hedefleyen markalardan biri olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Bu durumda dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi de hiç şüphesiz kongre stand tasarımının müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap vermesidir. Bu doğrultuda elde edilen sonuçlarla ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak alternatifleri tercih etmeniz mümkün. Wawa İç Mimarlık Ofisi sayesinde sizin için en ideal seçenekleri yakalamanın mümkün olduğunu göz ardı etmemelisiniz.

Kongre Standı Örnekleri

Kongre Standları için ahşap ya da modüler stand modelleri tercih edilebilir. Her iki seçenekte de standınızı tamamlayacak unsurlar örneğin: PVC üzerine basılan görseller, marka renklerinizle kişiselleştirilmiş oturma grupları, işinizi en doğru şekilde anlatan broşürlükler, daha önce yaptığınız iş birliklerinizin video ve fotoğrafların döndüğü dikkat çeken ekran destekleri, roll up ve resepsiyon masalarıyla fuar alanınıza tam uyum sağlayacak şekilde uyarlanabilir. Bunlar dışında oluşturacağınız vitrindeki aksesuarların, alandaki aydınlatmanın sakinleştirici etkisi olması ziyaretçilerin sizi tercih etmesinde de önemli rol oynar. Tüm bunlar göz önünde bulundurularak standınızı tasarlarken öncelikle fuarın ana fikri, şirketinizin amacı ve potansiyel müşteri beklentisi karşılanacak şekilde çalışma sağlanır. Fuar anında da fuar sonrasında da satış imzasını almak bizim için önemlidir.

Marka İhtiyaçlarına Uygun Tasarımlar

Kongre ve fuar tasarımı ile alakalı olarak ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek seçenekler mi arıyorsunuz? Bu durumda Wawa İç Mimarlık Ofisi ile iletişime geçerek size en uygun hizmetleri tercih etmeniz gerekir. Ekibimiz, sizlerden gelen talepler doğrultusunda en kaliteli hizmetleri öne çıkarır. Üstelik hizmet kalitesini daima ön planda tutmak adına da kaliteden taviz vermeyen bir yaklaşım sergiler. Siz de profesyonel bir çözüme ulaşmak adına Wawa İç Mimarlık Ofisi tercihinde bulunmak istemez misiniz? Şimdi kongre ve fuar standı çözümleri konusunda size en uygun seçeneği tercih edin. Bu çerçevede sorunsuz bir hizmetin avantajlarını yakalayın!