Manifesto !

İç mimarlığın farklı bir aurasının olduğuna inanan bir ekibiz. Sadece görsel olarak mekânlarınızı değiştirerek dekorasyon yapmıyoruz, yaşam alanlarınızın ve mekânlarınızın ruhuna da dokunuyoruz. Yaşam alanlarınızda etkileşim yaratıp, mekânlarınıza yeni bir değer katıyoruz. Mekânın dokusuna ve ruhuna göre iç mekân tasarımı, uygulaması yapmak en önemli hedefimiz.

Wawa İç Mimarlık olarak; sizin beklentilerinizi, zevklerinizi ve yaşam tarzınızı, tasarım ve üretim ekibimiz ile buluşturup, yaşam alanınıza ve mekânınıza renk vererek ruhunuza dokunuyoruz. Estetik ve fonksiyonelliği ön planda tutarak sadece yaşam alanlarınızı tasarlamıyoruz, aynı zamanda ticari alanlarınızı ve sosyal yaşam alanlarınızı da benzerlerinden farklı kılarak tasarlıyoruz. Yola çıktığımız her projemizde, modern çağın yeniliklerini ve teknolojisini çarpıcı bir şekilde kullanarak özgün ve ilham verici tasarımlar ile sizleri buluşturuyoruz…

Neler Yapıyoruz ?

Wawa İç Mimarlık olarak başlıca hizmetlerimiz: Ofis Tasarımı, Konut & Villa Tasarımı, Cafe & Restoran Tasarımı, Mağaza Tasarımı, Otel Tasarımı, Klinik Tasarımı, Fuar Stand Tasarımı ve uygulamalarıdır. İhtiyaçlara, fonksiyonelliğe ve özgünlüğe uygun olarak sıkıcılıktan uzak, ferah, size ve müşterilerinize motivasyon kaynağı yaratacak kişisel ve ticari alanlar yaratıyoruz.

İletişim Formu

info@wawainteriors.com

0(212) 706 2832

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Keresteciler Sitesi 21.Blok No:1/3 Başakşehir/İstanbul

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor