Mobilya tasarım uygulama

Mobilya Tasarım ve Uygulama

Mobilya tasarım ve uygulamada konforlu, pratik ve estetik sabit mobilyalar ile hareketli mobilyaların tasarımı ve üretimini yapıyoruz. Sabit mobilyalarda Salon, Ebeveyn & Çocuk odası, Mutfak ve Banyo mobilyalarını profesyonel ekiplerimizce mekânınıza göre üretip uyguluyoruz. Hareketli mobilyalarda Masa, Sandalye, Sehpa, Tv Ünitesi gibi sabit olmayan mobilyaları mekâna ve istenilen malzemeye göre tasarlıyor ve uyguluyoruz. Mobilya tasarımı ve üretiminde lider ve yenilikçi olmayı hedefliyoruz.

Tasarımdan üretime ve uzun vadeli etkiye kadar ürün geliştirme sürecinin her parçası dikkatle düşünülerek, işlevsellik, estetik ve detayı zarif çözünürlükte bir araya getiriyoruz. Tasarım ahlakımız, temel formların çok yönlülüğüne dayanır. Zamanla, yaklaşımımız altı temel kavram etrafında gelişti. Denge, Konsept, Sezgi, Işık, Renk, Uyum!
Şirketimiz; benzersiz, konformist olmayan ve otantik, asla sıkıcı olmayan, her zaman hayal gücü ve ilham dolu mobilya fikirlerini sembolize ediyor. Wawa iç mimarlık, modayı takip ederek mobilya tasarımında trendler ve yenilikler geliştirmek ve daha sonra bunları mobilya meraklılarının hayallerini gerçekleştirmek için kullanmaktadır.

 

İletişim Formu

info@wawainteriors.com

0(212) 706 2832

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Keresteciler Sitesi 21.Blok No:1/3 Başakşehir/İstanbul

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor