Stand Tasarımı Yapan Firmalar

Stand Tasarimi yapan Firmalar

Stand tasarımı yapan firmalar müşterilerin isteklerine en iyi şekilde yanıt verir. Stantlar günümüzde bir numaralı reklam alanlarıdır. Fuarlar başta olmak üzere birçok farklı yerde kullanılan stantlar özel tasarım ürünü olmaları ile de oldukça dikkat çeker. Firmalar prestij sahibi olabilmek ve sektörde yer edinebilmek için birçok etkinliklerde stantları ile yerlerini alır. Stand tasarımı yapan firmalar ile birlikte çalışmak ve sizi sektörde lider yapacak bir standa sahip olmak için ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli iç mimarlarımıza sektörünüz hakkında kısa bilgi vererek tasarım proje detaylarımızı öğrenebilirsiniz.

Tasarım Stant Çeşitleri

Stantlar malzeme olarak temelde iki kategoriye ayrılır. Bunun haricinde kullanım amacına göre sayısız stand modelinden bahsetmek mümkündür. Stantlar malzeme türüne göre ahşap ve modüler olmak üzere iki ana sınıfa ayrılır. Ahşap stant kategorisinde suntalam ve suntalam+boya kullanılarak üretilen iki farklı stant modeli yer alır. Modüler stantlarda ise Maxima ve Octanorm modelleri öne plana çıkar. Stand tasarımı yapan firmalar ile iletişime geçtikten sonra istediğiniz özelliklerden kısaca bahsederek ilk adımı atabilirsiniz. Sizi hızla başarıya ulaştıracak ve ürün tanıtımında istediğiniz sonuçları elde edebileceğiniz stantlara sahip olmak için iç mimarlık hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Stantlar üretimde kullanıldıkları ham maddelere göre şu çeşitlere ayrılır;

 • Karton stant
 • Enjeksiyon stant
 • Plastik stant
 • Ahşap stant
 • Demir stand
 • Tel stand
 • Metal stand
 • Termofon stand
 • Pleksi stand

Stand tasarımı yapan firmalar için en önemli detaylardan birisi stand üzerinde sergilenecek olan ürün detayıdır. Stantlar yoğun olarak ürün tanıtımı ve satışı için tercih edilir. Fuarlar başta olmak üzere hemen her alanda kullanılabilen stantlarda sektör belirlendikten sonra daha doğru modele karar vermek mümkün olmaktadır. Stand tasarımı yapan firmalar ile iletişime geçmeden önce bize ulaşabilir ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Stant Kullanmanın Avantajları Neler?

Başarılı bir reklam ve tanıtım için kullanılacak olan stantlar birçok farklı yönden avantaj sağlar. Bunları şu şekilde özetleyebiliriz;

 • Stantlar taşınabilir özelliklere sahiptir.
 • Kullanım dışı durumlarda sökülür ve yer kaplamadan muhafaza edilebilir
 • Her türlü alanda istenilen her ölçüde standa sahip olmak mümkündür. Fuarlar ve AVM’ler gibi dükkân şeklinde kullanılan fuarlara ek olarak ürün tanıtımı için raf şeklinde stantlar da üretilebilir.
 • Stantlar leke tutmaz ve kolay temizlenebilir.
 • İstenilen her şekilde tasarlanabilir.
 • Birçok farklı ebat ve ölçüde sipariş verilmesi mümkündür.
 • İlgi çekici tasarımı sayesinde reklam ve tanıtımda maksimum geri dönüş sağlar.

Stand tasarımı yapan firmalar ile çalışmak ve tam anlamı ile ihtiyacınız olacak hizmetlere sahip olmak için tasarım uzmanlarımıza iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fuar Stant Fiyatları

Stand tasarımı yapan firmalar hizmetleri ile doğru orantıda fiyat prensibine sahiptir. Fuar stand tasarım fiyatları arasında çok fazla seçenek yer alır. Ucuz stand tasarımları ile de fuarlarda istediğiniz başarılı çıkışları yakalayabilirsiniz. Bütçenizin daha kısıtlı olduğu durumlarda markanız en iyi şekilde yansıtacak ucuz maliyetli fuar stand modellerini gözden geçirebilirsiniz.

Günümüzde birçok firma artık stantları satın almaktan ziyade kiralamayı tercih eder. Bu durum stand için ayrılacak bütçede yarı yarıya tasarruf sağlamak demektir. Katılacağınız fuarlarda kullanmak üzere siz de satın alma yerine kiralama yoluna giderek ekonomik bir tercih yapabilirsiniz.

Kiralık Ucuz Stant Modelleri

Stand modelleri hem satın alma hem de kiralama için oldukça fazla seçenek sunar. Kiralık olarak tercih edeceğiniz stantlar ahşap ya da modüler özelliklere sahip olabilir. Beğendiğiniz birçok stand modelinin kiralanma seçenekleri de mevcuttur. Kiralayacağınız stantlar ile de fuar içerisinde size ayrılan alanı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. İsteğinize göre ışıklandırmalı dekoratif stant tasarımlarına da en uygun fiyatlar ile sahip olmak için bize ulaşmanız yeterlidir. En uygun fiyatlar ile fuarda en dikkat çekici standa sahip olma şansını sizlere sunuyoruz Firmamıza ulaşarak tasarımcılarımız ile birebir görüşebilir ve dilediğiniz ucuz stant modelleri ile markanızı fuarlarda temsil edebilirsiniz.

Stand kiralamak için iç mimarlık hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Sektörünüze en uygun kiralık modelleri en uygun fiyat seçenekleri ile size sunulur. Bu sayede astronomik rakamlar ödemek zorunda kalmadan başarılı geri dönüşler alacağınız stand modellerine sahip olabilirsiniz. Kiralayacağınız stant modellerini ihtiyacınız olacak süre boyunca kullanabilirsiniz. Stand tasarımı yapan firmalar ile iletişime geçmek istediğinizde Wawa İç Mimarlık ofisimizi tercih ederek ayrıcalıklı hizmetlere sahip olabilirsiniz.

Sizde Stand Kiralama Fiyatları ve Stand tasarımları konusunda uzman kadro ile çalışmak isterseniz. 0(212) 706 2832 veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*