AVM’de Stand Açmak  Hakkında Tüm Merak Edilenler

avmde-standacmak

AVM de stand açmak her girişimcinin aklından geçen bir düşüncedir. Kolay yoldan tanıtım yapmak ve müşteri kazanmak için tercih edilebilecek en güzel yol bir ürün standı açmaktır. Bunun için genelde özellikle küçük firmalar Avm de stand açmak fikrine sıcak bakar. Dükkân giderlerini kısan stantlar ürünün kısa yoldan müşterilere ulaştırılmasını sağlar.

Stantlar çok geniş kullanım alanına sahiptir. Ancak en fazla göz önünde bulunan stantlar AVM de ve fuarlarda bulunan stantlardır. Özellikle Avm de bulunan stantlar yol güzergahı üzerinde yer aldığından birçok durumda müşterilerin karşısına çıkar. Bu durum da her durumda günde binlerce müşteriye en iyi şekilde reklam ve tanıtım yapabilmeyi sağlar.

AVM de Açılan Standın İmaja Etkisi

Avm de stand açmak bir tanıtımdan çok daha fazlasıdır. Açılan her stand rekabet alanı yaratır. Firmanın imajına uygun olarak seçilen bir stant tasarımı ile firmaya tahmin edildiğinden çok daha fazla kazanç sağlamak mümkün olur.

Avm de stand açmak için tercih edilecek standın tasarımı oldukça önemlidir. Şayet gösterişsiz ve sıradan bir stand ile bütün çalışmalar boşa gidebilir. Böyle bir tasarımı tercih etmek ile hiç stant kullanmamak arasında bir fark yoktur. Stand tasarımlarında mutlaka geniş düşünmek ve beklentiyi fazlası ile karşılayacak tasarımlara yönelmek gerekir. Firma imajını en doğru şekilde yansıtacak stant tasarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İç Mimarlık ofisimiz size özel stant tasarımlarını titiz çalışmalar ile hazırlayarak sizlere sunar. AVM de stant açmak ile elde edeceğiniz faydalar şu şekildedir;

  • Avm de stand açmak fikri ile %100’e varan başarılı tanıtımlar gerçekleştirilebilir.
  • Öne çıkartılmak istenen ürün başarılı bir şekilde müşterilere ulaştırılır.
  • Avm’de yol güzergahı üzerinde bulunan bir stant ile gün içerisinde binlerce müşteriye ürün tanıtımı yapılabilir.
  • Yeni kurulan firmalar AVM de stant açarak sektöre hızlı ve iddialı bir giriş yapabilir.
  • Kurulacak bir stant ile dükkân açmaya gerek kalmadan hizmet sunmaya başlamak mümkün olur.

Avmde Stand Açmak Ne Kadar?

Avm de stand açmak ne kadar diye merak ediyorsanız öncelikle stand kurmak için hangi AVM’yi tercih edeceğinize karar vermelisiniz. Şayet her AVM de ve her alanda kurulacak olan stantların fiyatları değişir. AVM’lerde firma sahiplerine verilecek olan yerin ücreti farklıdır. Stant kuracağınız adresi belirledikten sonra stant aşmak için ihtiyacınız olacak bütçeyi öğrenebilirsiniz. Stant açmak için tercih edebileceğiniz alanlar şu şekildedir;

  • Yürüyüş alanları
  • Kalabalığın fazla olduğu meydanlar
  • Dükkân içleri
  • Dikkat çeken geniş alanlar

Avm Stand Ne Satılır?

Avm de stand açmak firmaya çok fazla değer katabilir. Sahip olacağınız bir stant ile sınırsız ürünü teşhir olarak sunabilirsiniz. Günümüzde her türlü ürün ve hizmetin müşterilere en iyi sunum şekil stantlardır. Sahip olacağınız küçük boy raf üzerinde bile minimum özelliği bulunan bir ürünü kolayca satabilirsiniz. Bununla birlikte pahalı veya boyutu büyük olan ürünleri de yine stantlar aracılığı ile satışa çıkartabilirsiniz.

Avm de stand açmak marka bilinirliğini olumlu yönde etkiler. Ticarete atacağınız ilk adımda nasıl bir stand ihtiyacınız olduğuna kendiniz karar verebilirsiniz. Tasarladığınız fikirlerinizi bizimle paylaşabilir ve standınızın tasarım sürecine destekte bulunabilirsiniz. Marka ve logonuzu hazırladıktan sonra bize ulaştırabilir ve standınızın baştan sona logonuz ile kaplanmasını sağlayabilirsiniz.

Avm de Stant Kiralama Fiyatları

Avm de stand açmak için tek yol bu araçları satın almak değildir. Daha uygun bütçe ile stant kiralama seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Bu sayede stant için kullanacağınız bütçeyi ürünlerinize ayırabilirsiniz. İlk etapta kiralayacağınız stant, sizin hizmet için ihtiyacınız olacak her türlü olanağı size sunar. Eğer teşhir ürünleriniz ile istediğiniz başarıyı elde ederseniz, sektörde daha kalıcı olmayı amaçlayabilir ve kendinize ait stant tasarımlarına sahip olmayı düşünebilirsiniz.

AVM’lerde sahip olacağınız stantların fiyatları hakkında fiyat bilgisine ulaşmak için ne kadarlık bir alan kullanacağınızı bilmemiz gerekir. Alanın metrekare cinsinden ölçüsünü aldıktan sonra bize ulaştırarak stat tasarımı için ilk adımı atabilirsiniz. Standınızın sahip olacağı büyüklük ve genişlik de fiyatları etkiler. Bununla birlikte iç tasarım ürünleri, dekorlar, boya malzemeleri gibi daha birçok farklı konu stant fiyatları üzerinde etkilidir. Tasarım sürecinde bize güvenerek sizi sektörde rakiplerinizin önüne geçirecek bir standa sahip olmak için Wawa İç Mimarlık hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Sizde Fuar Stand Kiralama Fiyatları ve Stand tasarımları konusunda uzman kadro ile çalışmak isterseniz. 0(212) 706 2832 veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*