Ofton Fuar Standı
Yurtiçi ve Yurtdışı Fuar standı

Fuar Standı Tasarımı ve Uygulama

Fuar stand tasarımı konusunda Wawa İç mimarlık olarak yurtiçi ve yurtdışı katılım sağladığınız fuarlar da kreatif ve zamanında teslimatı önemseyen iç mimarlık ofisidir.

Fuar standı konusunda sizlere verdiğimiz hizmetin uzun soluklu bir marka dostluğunun başlangıcı olmasını diliyoruz. Sizlerle beraber projeyi tamamlarken tek bir organizasyon olarak düşünmüyoruz, uzun soluklu bir marka dostluğunun başlamasını hedefliyoruz. Markanızın fuar standı kalitesi ve prestiji bizi temsil ettiğini bilerek ilerliyoruz.

Kurumsal renklerinizi, markanızı ve hedef kitlenizi analiz ederek, sizlere özel kreatif proje tasarımı yapıyoruz. Markanız için bizden fuar standı tasarımı ve uygulama teklifi almak için iletişime geçebilirsiniz. 

Fuar Standı Nedir?

Fuar standı, kongre veya seminer gibi özel ya da halka açık tanıtım etkinliklerinde fuara gelen ziyaretçilerin ilgisini çeken iş alışverişine ve müşteri bağlılığına elverişli bir ortam hazırlayan bir pazarlama şeklidir. Fuar standı hizmeti için bu sektördeki tecrübelerimizden ve uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimimizden yararlanın. Sadece bulunduğumuz bölge de değil yurt içi ve yurt dışı tüm ticari fuarlarda iş ortağınız olarak sizinle birlikte sahalardayız. Başarılı fuar standı görünümünüz için fonksiyonel ve yüksek kaliteli fuar mobilyaları ve doğru fuar ekipmanlarını bir araya getiriyoruz. Küçük bir işletme ya da büyük bir şirket olmanız fark etmez. Firmanız için en uygun stand tasarımını size özel fokuslanan uzman iç mimarlarımızın yetenekleri ellerine bırakın.

Uluslararası Fuar Standı Kurulumu

Fuar standı konusunda sadece Yurtiçi değil Yurtdışında hizmet veriyoruz. Uluslararası fuar veya kongre organizasyonlarınızda kreatif ve zamanında fuar standı teslimi alabilirsiniz.
businessman-1

Kreatif Fuar Standı Tasarımı

İçmimarlar'dan oluşan kreatif ve çözüm odaklı tasarım ekibimizle birlikte markanıza özgün fuar standı ve kongre standı konusunda hizmet alabilirsiniz.
Fuar Standı Tasarımı ve Uygulama

Fuar Standında Uzman Ekip

Fuar standı firmanızın ulusal ve uluslararası katıldığı fuar organizasyonlarında marka kimliğini ve prestijinizi yansıtacak en önemli çizgidir. Fuar standı kendi içerisinde farklı uzmanlıkları olan bir tasarım ürünüdür. 

Fuar Standı kendi içerisinde bir çok uzmanlık kalemi taşımaktadır. Örnek bir ahşap fuar standı için; Fuar konusunda uzman mobilya ustası, zemin, elektrik, reklam, hareketli mobilya temini, truss sistemi gibi bir çok farklı uzmanlık alanları vardır. Bu konuda uzman ekipler ile çalışmak ve bu ekibin kendi içerisinde uyumu tamamlamak gerekiyor.

Bizim görevimiz marka dostluğu kurduğumuz markaların organizasyonunu kusursuz şekilde anahtar teslim fuar standını tamamlayıp, markaların sadece kendi işine odaklanmasını sağlamak.

Fuar Standı Tasarımı

Fuar standı tasarımı önemi bir fuarın başarısı, büyük ölçüde fuar standınızın tarzı ve tasarımı tarafından belirlenir. Fuar standı henüz tasarım aşamasındayken mimarlarımız sizinle ortak bir nokta da buluşur ve ürününüzü, şirketinizi veya hizmetinizi nasıl sunmak istediğinizi belirler. Belirlenen tasarım en uygun aydınlatma, resepsiyon masası, broşürlük, roll-up gibi çok sayıda aksesuarlarla tamamlanır ve fuar standınızı davetkar bir hale getirir. Talepleriniz ve bütçeniz göz önünde bulundurulur ve buna göre uyarlanmış tasarım ve mobilyalar sunarak fuar standınızın yerleşimi konusunda size tavsiyelerde bulunuyoruz. Stand üreticisi olarak, projenizin tasarımından alandaki teknik kuruluma ve hatta fuar sonrası standın toplanmasına kadar size anahtar teslim şeklinde destek oluyoruz. İş dünyasındaki bir çok marka fuar standı tasarımlarında bize güveniyor.

Fuar Standı Yapan Firmalar

Fuar standı yapan firmalar arasında bizim önceliğimiz standınızı, marka kişiliğinizle bütünleştirip fuar süresi boyunca ziyaretçileri çeken karmaşadan uzak ferah bir tasarım sağlamaktır. Potansiyel müşterilerinizle ilk görüşmenizde unutulmaz bir etki bırakmanız ve uzun süreli iş birliklerinizin temellerini atmanız için sizi ofisimize bekliyoruz.

Kurulum Yaptğımız

Stand Modelleri

hotel

Fuar Standı Tasarımı ve Uygulama

ode-fuar-stand-1

Markanıza Özel

Fuar Standı Seçimi

Hangi Fuar Standı Modelini Seçmeliyim?

Fuar standı konusunda bir çok model vardır. Bu modelleri seçerken en kritik nokta bütçenizdir. Müşterinin bütçesine göre fuar standı organizasyonu yapılmaktadır.

 

Ahşap Fuar Standı Tasarım konusunda esnek ve markaya prestij sağlayan özel fuar standıdır. Ahşap fuar standlarında kendi içinde farklar bulunur. Suntalam ile fuar standı kurulabilir veya sunta üzerine boyama yapılarak fuar standı yapılabilir.


Özel tasarım ahşap standlar her zaman estetik ve dikkat çekici bir görüntüye sahiptir. Bütçe konusunda maliyeti modüler ve maxima fuar standlarına göre yüksektir. 

Maxima sistemler  fuar standı tasarımı açısından uygun fiyat, estetik ve farklı bir görüntü elde etmek için çok fazla ön plana çıkmaktadır. Temelinde alüminyum profillerin destek sistemleri ile birleşmesi ve mdf üzerine folyo sıvanarak kullanılır 

Görsel tasarım ve doğru ışıklandırma ile maxima fuar standı da iyi sonuçlar elde edilebilir. Maxima fuar standında en önemli nüans görsel tasarımlardır. Ahşap standlara göre daha uygun fiyatlı olması ile  ekonomik tercihlerde genç firmalara önemli artılar sağlamaktadır.

Fuar Stand Tasarım Süreci ve Fiyatlandırma

Fuar Standı Fiyatlandırması tek bir sistem üzerine verilemez. Stand tasarımına, üretiminde kullanılan malzemeye göre, alanın büyüklüğüne göre planlanır, iş verenin istekleri ve  göz önünde bulundurularak detaylıca çalışıp fiyat teklifi sunulur.

Fuar standı tasarımlarında da iç mimari projeler gibi sabit bir fiyatlandırma olmayacaktır. Alanın büyüklüğü, kullanılan malzemeler, tasarlanan detaylar fiyat faktörünü etkilemektedir. Fuar standı, şirketin ekonomik gücünü ve şirketin dünyayla iletişim kurmak istediği imajını yansıtır. Tasarım ve uygulama konusunda fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

İletişim Bilgilerimiz

Nef 12, Zeytinburnu, İstanbul

Çalışma Saatleri

Pzt - Cum:09:00 - 18:00
Cmt:09:00 - 18:00
Pzr:Kapalı