Fuar Stand tasarımı ve uygulama

Fuar Stand Tasarımı ve Uygulama

Fuar stand tasarımı firmanın kurumsal kimliğine ve imajına uygun olarak tasarlıyor ve uyguluyoruz. Fuar alanı için özel stand tasarımı oluşturup, yaratıcı ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Fuar standı ve kurulumunu fuar alanlarının yönetmeliğine uygun şartlarda mevcut ekibimizle birlikte yapmakta ve yönetmekteyiz. Ayrıca mevcut bir tasarımınız varsa, onu yönetebilir ve yerinde kurabiliriz.

Fuar standınızı tasarlıyor, uyguluyor ve inşa ediyoruz. Yaratıcı bir konsept tasarımında size özel bir tavsiye vermek için isteklerinizi, fikirlerinizi ve hedeflerinizi dikkatlice not alıyoruz. 3D Görselleştirme ile birlikte fuar stand tasarımını size sunuyoruz. Tasarım ve teklif üzerinde bir anlaşma yapıldıktan sonra, tasarımcılarımız eskiz ve teknik çizimi gerçek standı hayata geçiriyoruz. Amacımız, tasarımdan üretime kadar süreç boyunca her ayrıntıya dikkat etmek, kurumsal markanız için ideal bir platform oluşturmak, ticaretinizi siz ve ziyaretçiler için unutulmaz bir deneyim haline getirmektir.

Fuar stand üretim tamamlandığında, proje ekibi tesisteki kuruluma başlamak için sevkiyattan onay alır. Tüm üretim ve mobilya işleri, tasarımın tamamlanmasından kısa bir süre devam eder. Proje yöneticileri, yetkililer ve çalışanlar bu süreçte beraber çalışırlar. Böylece, projenin zamanında teslim edilmesi sağlanır.

Tasarım, üretim ve uygulama sürecindeki en önemli aşamadır. Üretim aşaması, mobilyaların tamamlanmasını ve kalitesini garanti eder. Tasarımın belirli detaylarına göre kesim ve ölçümün küçük detayları önemlidir.
Üretim tamamlandığında, proje ekibi tesisteki kuruluma başlamak için sevkiyattan onay alır. Tüm üretim ve mobilya işleri, tasarımın tamamlanmasından kısa bir süre devam eder. Proje yöneticileri, yetkililer ve çalışanlar bu süreçte beraber çalışırlar. Böylece, projenin zamanında teslim edilmesi sağlanır. İç dekorasyonun tüm faktörlerini, yani tasarım üretim kurulumunu tek bir yönetim altında birleştirerek, müşterileri memnun etmeyi hedefleriz.
Ofis tasarımı, mimari çalışmalar, görseller, animasyonlar, proje tasarımı ve iç mekân uygulamalarının uygun seçimi, mobilya tasarımı, veri ağlarının uygulanması ve tüm şirketin taşınmasına kadar ilgili tüm hizmetleri sağlıyoruz. Wawa Interiors, müşterilerine anahtar teslimi en uygun çözümler sunmaktadır.

Fuar stand fiyatlandırması projenin tasarımına, üretimine ve kullanılan malzemeye göre planlanır, iş verenin istekleri göz önünde bulundurularak detaylıca çalışılır ve fiyat teklifi sunulur.

Fuar standı, şirketin ekonomik gücünü ve şirketin dünyayla iletişim kurmak istediği imajını yansıtır. İstikrar, yenilik, gelenek, verimlilik ve güvenilirlik, kişiye özel bir standın ziyaretçilere aktarması gereken temel kavramlardır. Bir etkinlik düzenlemek, doğru planlama ve dikkat gerektirir.

Fuar Stand Tasarım Fiyatları ve Danışmanlık için iletişime geçiniz

info@wawainteriors.com

0(212) 706 2832

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Keresteciler Sitesi 21.Blok No:1/3 Başakşehir/İstanbul

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor