Savunma Sanayi Fuarı Ne Zaman? Kimler Katılıyor? Nerede Düzenleniyor?

savunmasanayi-fuari

Savunma sanayisinin en önemli organizasyonlarından birisi olan Uluslararası savunma sanayi fuarı havacılık ve uzay sektöründe meydana gelen yeniliklerin tanıtılması bakımından önem kazanır. Temel hedefi milli sistemleri geliştirmek olan firmalar bu fuarda bir araya gelerek en yeni teknolojilerini ziyarete açar. Savunma sanayi fuarı her yıl birbirine yakın tarihlerde açılır. Genelde Eylül ve Ekim ayları gibi açılışın yapıldığı fuarda tam tarihler, yaz dönemlerinde belli olur. Fuara atılım sağlayacak firmalar açılıştan yaklaşık 1 ay önce katılım başvurusu yaparak resmi işlemleri başlatabilir. Katılımı onaylanan firmalar stantları ve sergileyecekleri ürünleri hazırlayarak fuar tarihinde kendilerine ayrılan yerde hazır bulunabilir.

Savunma Sanayi Fuarı Ücretli mi?

Savunma sanayi fuarına girişleri ücretsizdir. Fuar genelde aksi bir kural gelmedikçe 18 yaş altı ziyaretçilere kapalıdır. Bu yaş grubunun ilgi alanına girmediği gerekçesi ile girişte 18 yaş üzeri ziyaretçiler kabul edilir. Fuar girişinde katılımcıların kimlik göstermeleri ve üzerlerindeki kesici ve tehlikeli cihazları güvenliğe bırakmaları zorunludur. Ziyaretçi olarak katılım sağlayacak kişiler güvenlikten geçtikten sonra fuar içerisinde firmaları ziyaret edebilir. Fuarın ziyaretçi Uralları şunlardır;

  • Belirlenen yaşın üzerinde olmak
  • Fuar davetiye ile ziyaretçi kabul eder. Davetiye olmadığı durumlarda girişler ücretlidir.
  • Türk Silahlı Kuvvetleri ile Emniyet Teşkilatına bağlı olan kişiler fuara ücretsiz ve davetiyesiz olarak giriş yapabilir.
  • Fuar alanına silah başta olmak üzere buna benzer her türlü teçhizat ile giriş yasaktır.

Sanayi Savunma Fuarı Nerede?

Sanayi savunma fuarı her yıl Türkiye’de düzenlenen en önemli fuarlar arasında yer alır. Uluslararası anlamda büyük bir öneme sahip olan bu fuar dünya genelinde ilgi görür. Ciddi oranda bir katılımın gösterildiği fuarda ülkenin savunma sanayine ilişkin en önemli yenilikler tanıtılır. Bu fuarda yerinizi almak için erken dönemde başvurularınızı yapabilir ve stantlarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Katılım için standa sahip değilseniz, bu işi profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturmak için firmamızdan destek alabilirsiniz. İç mimarlık ofisimiz Savunma Sanayi fuarında sizi en iyi şekilde temsil edecek fuar tasarımlarını sizlere sunar.

Savunma sanayi fuarı Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde gerçekleştirilir. Fuara ilişkin her türlü detaydan Türk Silahlı Kuvvetleri sorumludur. Fuar her yıl Ankara ve İstanbul’da Türk Silahlı Kuvvetleri’ne bağlı fuar alanlarında gerçekleştirilir. Fuarın açılacağı tarihler yakın dönemlerde yapılacak resmî duyurular ile fuar hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Fuara katılmak için gerekli olacak her türlü hizmeti profesyonel çerçevede alabilmek için Wawa İç Mimarlık ofisimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sizde Stand Kiralama Fiyatları ve Stand tasarımları konusunda uzman kadro ile çalışmak isterseniz. 0(212) 706 2832 veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*