Ambalaj Fuarı 2022 Nerede Düzenleniyor? Kimler Katılabilir?

ambalajfuari-destek

Ambalaj fuarı 2022 yılında da her alanda kullanılan ambalaj ürünlerini ziyaretçilere sunar. Ambalaj fuarında ambalaj ürünlerinin yanı sıra makine ekipmanlarına yönelik de çözümler bir arada sunulur. Her yıl yoğun ilgi gören ambalaj fuar stand tasarımı 2022 yılında da ziyaretçilere endüstriyel çözümler sunmayı amaçlar.

Ambalaj fuarı katılımları her geçen dönemde daha da artar. Hem gıda hem de gıda dışında her türlü çözümü sunması için üretilen ambalaj ürünleri, fuar süresi boyunca stantlarda ziyaretçilere sunulur. Fuar hem işletmeler hem de ziyaretçiler için adeta dönüm noktasıdır. İşletmeler fuar süresi boyunca ürettikleri ambalajları sergileme fırsatı bulurken, müşteriler de üreticiler ile tanışma ve ürün alışverişi yapma şansı bulur. Ambalaj fuarında ziyaretçilere çalışan başlıca ürün grupları şu şekildedir;

  • Tamamlayıcı ambalaj ürünleri
  • Ambalaj aparatları
  • Sanayi için ambalaj tasarımları
  • Baskılı ambalaj ürünleri
  • Karton ambalaj çeşitleri
  • Ambalaj baskı teknolojileri
  • Ambalaj makineleri
  • Oluklu mukavva üretim teknolojileri
  • Ambalajlı geri dönüşüm teknolojileri
  • Lojistik taşıma malzemeleri

Ambalaj Fuarı 2022 Ne Zaman?

Her yıl düzenlenecek olan ambalaj fuarının 2022 yılı için açılış tarihi 27 Eylül’dür. Toplam 3 gün açık olacak fuarın kapanışı için planlanan tarih ise 29 Eylül’dür. Bu tarihler aralığında fuarda yerinizi alabilir ve birbirinden ünlü markaların fuar standları ziyaret edebilirsiniz.

Eğer katılımcı olarak ambalaj fuarında yer almak isterseniz, fuar açılış tarihi öncesinde katılım isteğinizi organizatörlere ulaştırarak fuarda yer alma şansına sahip olabilirsiniz. Ambalaj fuarı sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirmeyi amaçlar. Rakiplerinizi bir arada görmek ve sektöre genel anlamda göz atmak için siz de fuar da yer alabilirsiniz. Ambalaj fuarına katılım için ihtiyacınız olacak stant tasarımında sizlere sınırsız hizmetler sunuyoruz. En özgün tasarımlara sahip stantlar ile rakiplerinize gücünüzü göstermek için bize ulaşabilirsiniz.

Ambalaj Fuarı Saat Kaçta Açılıyor?

Ambalaj Fuarı 2022 yılında saat kaçta açılacak sorusuna organizatörler aracılığı ile yanıt bulabilirsiniz. Fuarın açılış dönemine yakın zamanda yapılan resmî açıklama ve ilamlar ile açılış ve kapanış süreleri davetlilere bildirilir. Ambalaj fuarı 2022 katılımcıları arasında yer almak için tasarım hizmetleri veren firmamız ile iletişime geçebilir ve ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz stant tasarımlarına en iyi koşullarda sahip olmak için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Ambalaj fuarı katılımcıları arasında iddianızı sürdürmek için Wawa İç mimarlık hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Ambalaj fuarı 2022 yılı katılımcıları arasında yer almak için ihtiyacınız olacak stant hizmetini sizlere sunuyoruz. Geniş ürün skalamız ve farklı tasarımlarımız ile markanızı en iyi şekilde temsil etmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sizde Stand Kiralama Fiyatları ve Stand tasarımları konusunda uzman kadro ile çalışmak isterseniz. 0(212) 706 2832 veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*