AVM Stand Fiyatları Ne Düzeyde? Hangi Kriterleri Karşılamak Gerekiyor?

Avm Stand Fiyatlari

AVM stand fiyatları standınızın sahip olacağı özelliklere, ölçülerine ve tasarım detaylarına göre değişir. AVM standı bilinen diğer adı ile Kiosk olarak anılır. Alışveriş Merkezlerinde tercih edeceğiniz bir kiosk size uzun süreli olarak hizmet verebilir. Belirlenen yerde montaj işlemleri gerçekleştirildikten sonra standınızı mini bir dükkân gibi kullanabilirsiniz. Firmanızın tanıtımı ve ürünlerinizin pazarlaması konusunda en büyük destek sahip olduğunuz standınızdır. Hizmet süreniz boyunca hep rakipleriniz hem de sektör içerisinde yer alan dostlarınız sizi standınız içerisinde ziyaret eder. İlk bakışta fark yaratan ve yer aldığınız sektörde çalışmalarınızı öne çıkartacak bir AVM standı ile daha olumlu sonuçlara ulaşmanız mümkün olur. Alışveriş merkezinde kollanacağınız stantlarda şu gibi detaylar yer alır;

 • Ürün tanıtımı odaklı olarak tasarlanır.
 • Müşteri talebine göre he türlü özel tasarım unsurları eklenebilir.
 • Köşeli olan modellerin yanı sıra köşesi olmayan ve mini barı andıran tasarımlara da sahip olabilir.
 • Etrafı açık olmanın yanı sıra dört tarafı kapalı şekilde de olabilir.
 • Tasarım sürecinde en temelde firmanın faaliyet ve hizmetini müşteriye en yalın şekilde ulaştırmak düşünesi hedef alınır.

İç mimarlık ofisimizde gerçekleştirdiğimiz tasarımlar sayesinde marka değerinizi yükseltecek stantlar ile AVM’lerde yer almanızı sağlıyoruz. Logonuzun direk göze çarpacağı ve dekorasyonun en iyi şekilde işlendiği stantları profesyonel tasarım uzmanlarımız ile sizlere sunuyoruz.

AVM Stand Çeşitleri

Stantların en fazla kullanıldığı yerlerden birisi de AVM’lerdir. Gün aşırı yoğun bir kalabalığın mevcut olduğu AVM’lerde önemli noktalara yerleştirilecek bir stand ile firmalar hem ürün satışını hem de marka tanıtımını başarılı bir şekilde gerçekleştirir. AVM stand modellerini ve üretime dair detaylarını şöyle sıralayabiliriz;

 • AVM standı için uygun modeller arasında ahşap ve metal gibi tasarımlar yer alır.
 • Göze güzel görünen ahşap doku muhteşem bir şekilde tasarımda yerini alır.
 • Dayanıklı bir zemin üzerine kurulan stand içerisinde ürün yerleştirilecek raflar modern tasarımlar ile hazırlanır.
 • Standın hareketli görünmesi için çok farklı görsel çalışmalar bir araya getirilir.
 • Yaratıcı bir ekip dahilinde gerçekleştirilen bütün çalışmalar bir araya getirildiğinde bir eşine rastlanmayan AVM stantları ortaya çıkartılır.

Siz de tam olarak sizi yansıtan ve başarılarınızı destekleyecek stantlara sahip olmak için bize ulaşabilir AVM stand fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Üç Boyutlu AVM Stand Modelleri

İç mimarlık ofisimiz sektörde kullanılan en yeni tasarım öğelerini müşterilerine sunar. Gerçekçi boyutu ile dikkatleri üzerine çeken stantları marka amacına ve firma sektörüne göre yeniden dizayn eder. Boyuta uygun olarak hazırlanan logonun kusursuz bir görünüm kazanması için stand üzerinde yer çalışmaları yapılır. Sırıtmadan ve standı kapatmadan en etkin şekilde markanızın görünmesi için logoyu uygun boyutlarda uygun bulunan yere sabitler. Her sektöre uyum sağlayan, sunumu destekleyen AVM stantları en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunulur. AVM stand fiyatları hakkında bilgi almak ve hizmet kalitemizi yakından görmek için bize ulaşabilirsiniz. Stand çalışmaları hakkında kısaca bahsetmemiz gerekirse;

 • Stand tasarımları bir anlamda en usta mimarlık çalışmaları arasında yer alır.
 • Ölçülendirme ve orantısal formüller bütün stand genelinde son derece önemlidir.
 • Bütün tasarımların önce bilgisayar ortamında hazırlanması ardından da gerçek tasarıma başarılı bir şekilde dökülmesi gerekir.
 • Stand tasarımlarında milimetrik ölçüler bile çok büyük bir öneme sahiptir.
 • Kurulumunun mutlaka kullanılacak olan yerde yapılması gerekir.
 • Taşınmaya uygun niteliklere sahip olarak üretilen stantlar ihtiyaç durumunda bulunduğu yerden sökülerek başka bir noktaya tekrar monte edilebilir.

Müşteri Potansiyelini Artıran AVM Stantları

AVM stantlarında en ilgi çekici detaylardan birisi ışıklandırmadır. Standa başarılı bir çalışma ile yerleştirilecek olan bir ışıklandırma sistemi, görsel anlamda zenginlik yaratır. Müşteriyi çekme konusunda da oldukça başarılıdır. İlgi çekici bir ışıklandırma ile AVM içerisinde her mesafede markanın bilinirliği artar.

AVM’lerde yer alan kalabalık göz önüne getirildiğinde bir standa bir gün içerisinde binlerce ziyaretçi uğrar. Bu ziyaretçilerin potansiyel bit müşteriye dönüşmesi için markanın gücünün yanında standın da her aşamada profesyonel çalışmalardan geçerek hazırlanması gerekir. Marka imajınızı başarılı bir şekilde müşteriye sunan stantlar ile her koşulda başarılı geri dönüşler elde edebilirsiniz. Satış potansiyelinizi artıracak stantlara en uygun fiyatlar ile sahip olabilmek için bizi arayabilir ve AVM stand fiyatları hakkında ihtiyacınız olan bilgiye sahip olabilirsiniz.

AVM Stand Fiyatları

AVM stand fiyatları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Yapacağınız küçük bir araştırmada bile çok farklı AVM stand fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Yapacağınız ön araştırma sırasında farklı stantları gözden geçirerek farklı fikirlere de sahip olabilirsiniz. Bu durum görsel açıdan daha zengin stand tasarımlarına öncülük etmeniz anlamına gelir. Wawa iç mimarlık ofisimiz özgün tasarımlar yaratabilen, dinamikleri yüksek stand modellerini sizler için tasarlar. Sektörünüze uygun ve hizmetlerinizi ön plana çıkartan stand tasarımlarına en uygun fiyatlar ile sahip olabilmek için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*