AVM’de Stant Kiralama Kuralları, Kriterleri ve Bilmeniz Gerekenler

Avm de Stand Kiralamak

AVM’de stant kiralamak fikri ürünlerini etkili bir şekilde hedef kitleye tanıtmak ve pazarlamak isteyen girişimciler için en iyi alternatiflerden birisidir. Standın büyüklüğüne ve genişliğine göre AVM stant kiraları değişir. Başarılı bir stant tasarımı ile oldukça küçük bir alanda sayısız ürün çeşidini müşterilere sunmanın en iyi yollarından birisi stand kullanmaktır. AVM’de stant kiralamak bir firma için ürünler gün içerisinde binlerce kişiye tanıtmak anlamı taşır. Marka değerinizi yükseltmek ve ticaret sektörüne ekonomik bir giriş yapmak için ihtiyacınız olacak stand tasarım hizmeti iç mimarlık hizmetlerimiz kapsamında size sunulur. Tasarım ve dizayn ekibimiz ile iletişime geçebilir ve geleceğin en güçlü markalarından birisi olma yolunda gerekli desteği uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

Kusursuz AVM Stant Tasarımları

Alışveriş kültürünün her geçen gün daha da geniş bir alana yayılması ile birlikte AVM’ler de her geçen gün artan sayıları ile ziyaretçilerine kapılarını açar. Etkili bir reklam ve hizmet sunmak için tercih edilebilecek en iyi yollardan birisi de AVM’de stant kiralamak ve ürün satışı yapmaktır. Merkezin meydan ve orta alanlarında kurulacak olan bir AVM standı ile markalar ve işbirlikçileri önemli ölçüde satış ve reklam yapabilirler.

Boş alanların değerlendirilmesine yönelik olarak da iyi bir alternatif olan AVM’de stant kiralamak fikri, özellikle yeni girişimciler için oldukça iyi bir tercihtir. Sektöre yeni girenler daha büyük maliyetler ile bir dükkân açmak yerine AVM içerisinde stant kiralayarak daha uygun fiyatlara marka tanıtımını yapabilir. Her sektöre uygun stant tasarımlarını kusursuz bir şekilde hazırlayan tasarım uzmanlarımız aracılığı ile siz de markanızı en iyi şekilde tanıtacak kiosk stantlara sahip olabilirsiniz.

AVM Stantlarının Kullanıcıya Faydaları

Alışveriş merkezlerinde etkisiz alan üzerinde kurulacak olan bir stand birçok farklı açıdan kullanıcıya avantaj sağlar. AVM’de stant kiralamak şu gibi avantajlar sağlar;

 • AVM stantları direk ürün ve hizmet odaklı olarak tasarlanır. Bu sayede müşterilerine ilgisini daha çabuk çeker.
 • Sergilenecek ürün modeli ve çeşitliliğine göre stantlar çok farklı tasarımlara sahip olabilir. Klasik dört köşe dükkân modelinden hariç olarak akılda kalıcı ve ilgi çekici tasarımlar ile de AVM standı yapılabilir.
 • AVM içerisinde kullanılacak olan stantlar projeye özel olarak üretilir.
 • AVM stantları ile normalde işletme olarak kullanılamayacak alanları bir tür dükkân gibi kullanmak mümkün olur.

AVM Standı Nerelerde Kurulur?

Kiosk adı ile de geçen AVM standı küçük çaplı bir dükkandır. Ödeme standı ile birlikte kurulan bu kiosklar marka sahiplerin profesyonellik katar. AVM standının kullanılabileceği yerleri şu birkaç başlıkta toplamak mümkündür;

 • Büyük yapılarda değerlendirilmesi gereken boş alanlar
 • Yürüyüş yerinin kenarında yer alan yol kenarları
 • Dikkat çekici orta alanlar
 • Mağaza içleri

AVM standları görünüm itibari ile vitrini andırır. Bu nedenle AVM’de stant kiralamak günümüzde birçok önemli firma tarafından da tercih edilir. Gösterişli ve ürünleri ön plana çıkartarak hazırlanacak bir stant tasarımı ile çok küçük bir mesafede bile sayısız müşteriye hizmet vermek ve ürün satışı gerçekleştirmek mümkün olur.

AVM Standı Kiralamanın Faydaları

AVM’de stant kiralamak iş birliği içine girmek isteyen firmalar açısından büyük bir avantajdır. AVM’de stant kiralamak fikri ile şu tür faydalar sağlamak mümkün olur.

 • Günlük olarak çok yoğun ziyaretçinin geldiği bir AVM’de stant kiralamak marka tanınırlığına olumlu anlamda etki eder.
 • İlgi çekici stantlarda yapılan ürün tanıtımları her daim daha fazla müşteri tarafından ilgi çeker.
 • Tasarımda çok farklı model seçme imkânı sunar.

İç mimarlık ofisimizden tercih edeceğiniz stant modelleri tamamen fikirleriniz doğrultusunda hazırlanır. Hayalinizi süsleyen kiosk modelleri birebir tasarıma dökülür ve bilgisayar ortamında sizlere sunulur. Olumlu karar vermeniz halinde üretim aşamasına geçilir. En uygun ölçülerde, alanda en iyi sonucu verecek stantlar kurulum aşamasından sonra kullanımınıza sunulur. Hem işlevsel hem de mekân içerisindeki etkileşimi olumlu derecede etkileyebilecek stant tasarımlarına sahip olmak için mimarlık ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

AVM Stand Kiralama Fiyatları

AVM’de stant kiralamak konusunda araştırma yapıyorsanız tercih edeceğiniz standın ölçülerine göre bir fiyat bilgisine sahip olacağınızı bilmelisiniz. Stantlarda fiyatı etkileyen temel etken ölçüdür. Metrekare cinsinden yapılan hesaplamalara bağlı olarak fiyatlar netleşir. AVM’de stant kiralamak gibi bir düşünceniz varsa hedef kitlenize tam anlamı ile hitap eden tasarımlara sahip olmak için Wawa İç Mimarlık hizmetlerimize iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sizde Stand Kiralama Fiyatları ve Stand tasarımları konusunda uzman kadro ile çalışmak isterseniz. 0(212) 706 2832 veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*