Yurtdışı Fuar Stand Kurulum Firması 

Yurtdisi Fuar Stand Kurulum Firmasi

Yurtdışı fuar stand kurulum firması firmaların yurt dışında katılacakları fuarlar için gerekli her türlü desteği müşterilerine sunar. Firmalar için en büyük atılımlardan bir tanesi yurtdışı pazarlara açılmaktır. Bu nedenle yurt dışı fuarlar birçok firmanın gitmek isteyeceği ortak organizasyonlar arasında yer alır. Yurtdışı fuarlarda etkili bir şekilde firma ve marka tanıtımı yapmak isteyen firmalar nasıl bir standa sahip olmak istedikleri hakkında bilgiye ihtiyaç duyar. Bu aşamada yurtdışı fuar stand kurulum firması ile iletişime geçilerek gerekli her türlü hizmetin kilometrelerce uzakta bile alınması mümkün olur.

İnovatif çözümler ile farklı ülkelerde de hem ülkenizi hem de firmanızı en iyi şekilde temsil edebilmek için iç mimarlık hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Alanında deneyimli tasarımcılarımız firmanızı öne çıkarmak için ihtiyacınız olacak her türlü bilgi ve hizmeti size sunar.

Yurtdışı Fuar Stantlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yurtdışı fuar stand kurulum firması mutlaka profesyonel çalışmalar yürütmelidir. Yurtdışı fuarlarda genelde daha büyük Pazar fırsatı bulunur. Bu nedenle bu ülkelerde kesinlikle kusursuz bir tanıtım ve reklam yapmak gerekir. Yurtdışı fuarları ülkelere göre firmalara daha fazla iş imkânı sunar. Yurtdışı fuarlarında başarılı bir şekilde kendini gösterebilen firmalar dünyaya açılma fırsatını elde eder. Bu durumun sonucunda da firmalar için hızla büyüme ve sektörün lideri konumuna gelme ihtimalini ortaya çıkartır. Yurtdışı fuar stand tasarımlarında dikkat edilmesi gereken önemli detaylar şunlardır;

 • Stand tasarımının mutlaka modern olması gerekir. Dikkat çekici dizayn ve tasarım modeli tercih edilmelidir.
 • Tasarımın markaya ve firmanın sektörüne uygun özellikler taşıması gerekir.
 • Standın her alanının kullanışlı olması gerekir.
 • Fuarda ürün teşhiri her zaman her şeyden önemlidir. Bu doğrultuda mutlaka özgün ve iddialı bir teşhir standı kullanılmalıdır.
 • Sıra dışı ve ilgi çekici bir stand diğer firmalara göre üstünlük sağlamaya yardımcı olur. İddialı tasarımlar her daim firmalara olumlu geri dönüş sağlar.

Yurtdışı fuar stand kurulum firması tercihinizi doğru yaparsanız yurtdışında daha geniş pazarlara açılabilirsiniz. Yurtdışına fuara katılmak istediğinizde mutlaka stand hizmetini size en iyi seçenekler sunan firmalardan yapmanız gerekir. Yurtdışında hedeflediğiniz başarıya ulaşabilmenizde ihtiyacınız olan desteği iç mimarlık hizmetlerimiz ile sizlere sunuyoruz. Fuar standı ve tasarıma ihtiyacınız olacak her türlü hizmete uygun fiyatlar ile sahip olabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışı Fuar Stant Malzemeleri Nelerdir?

Fuar standı üretiminde çok geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Stant tasarımı sıfırdan yapılır ve her proje için farklı detaylara yer verilir. Buna bağlı olarak her stand modelinde farklı malzeme kullanılır. Fuar standında kullanılan malzeme sınıfları ve detayları şunlardır;

 • Reklam: 3D görseller, pleksi harf tasarımlar, dijital baskı
 • Zemin: Parke ya da halı gibi malzemeler
 • Teknik ekipman: Ses sistemleri, görüntü sistemleri, LED televizyon vb.
 • Mobilya ve diğer malzemeler: Koltuk takımı, masa, sandalyeler, perdeler ve akla gelebilecek her türlü eşya
 • Özel üretim stand mobilyaları: Stand içerisinde bütünlüğü sağlayacak şekilde özel olarak hazırlanacak her türlü mobilya
 • Boya: Stand malzemesine uygun özelliklerde tercih edilebilecek stand boyası
 • Su tesisatı
 • Elektrik tesisatı

Yurtdışı Fuar Stand Tasarımı Nasıl Olmalı?

Yurtdışında gerçekleşecek fuarlara katılma konusunda mutlaka profesyonel destek alınması gerekir. Çünkü ülkelerin hizmet anlayışı birbirinden farklıdır. Türkiye’de hizmet veren bir firma ile aynı sektörde başka ülkede hizmet veren firmanın çalışma şekli birbirinden ayrıdır. Bu nedenle mutlaka gerekli destek alınmalı ve kararlar bu neticede alınmalıdır.

Yurtdışı fuarlara katılacak firmaların stand tasarımı konusunda hizmet alacakları firmayı doğru tercih etmeleri gerekir. Aksi taktirde hem masraf hem de aman kaybı olabileceği gibi firmanın prestijinde de önemli bir düşüş yaşanması muhtemel olabilir. Bu nedenle mutlaka konuda uzmanlığı bulunan ve deneyimli personele sahip stand firmaları ile çalışmak gerekir.

Yurtdışı fuar stand kurulum firması ararken dikkat edilecek en önemli konu bu firmaların daha önce yurtdışı fuarlara stant yapma deneyimine sahip olmasıdır. Yurtdışındaki fuarları yakından takip eden stand kurulum ve tasarım firmaları bu konuda en doğru desteği müşterilerine sunar. Yurtdışı fuarların ortamını bilen organizasyonların nasıl gerçekleştiğini takip eden ve her daim yeni stant teknolojilerini izleyen bir firma müşterilerine gerekli başarıyı getirebilir. Yurtdışı ile sürekli bağlantısı olan bir stand tasarım firması bu anlamda sizin için en doğru seçenek olacaktır.

Yurtdışı fuarlarında sizi en iyi şekilde temsil edecek bir standa sahip olmak için stand tasarımı veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Dünyanın her yerinde bulunan birçok fuara aktif olarak katılan Wawa İç Mimarlık tasarım uzmanlarımız bu konuda size daima yenilikçi ve global stand tasarım hizmetlerini sunar.

Sizde Stand Kiralama Fiyatları ve Stand tasarımları konusunda uzman kadro ile çalışmak isterseniz. 0(212) 706 2832 veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*