Fuar Stand Tasarımı Firmaları Ne Tür Hizmetler Veriyor?

fuarstand-firmalari

Fuar standı tasarımı firmaları ile iletişime geçen işletmeler daha anlaşılabilir ve müşteri odaklı stant tasarımlarıma sahip olabilir. İnce detayların ön plana çıktığı bir stant tasarımı ile firmalar fuarlarda etkili bir reklam ve tanıtım çalışması yürütebilir.

Stant tasarımları mimarlık çalışmaları kapsamında yer alır. Çalışmalar baştan sonra ölçeklendirme ve orantısal formüller ile gerçekleştirilir. Görünüm olarak bir bütünü temsil eden stantlar ince ayrıntıların bir araya gelmesi ile hazırlanır. Stant tasarımlarından en ideal verimi alabilmek için mutlaka deneyimli ve bilgili iç mimarlık firmalarından hizmet almak gerekir. Fuar standı tasarım firmaları ile görüştükten sonra her fuara uyum sağlayacak stantlara sahip olmak mümkün olur.

Tam Donanımlı Fuar Standı Tasarımları

Fuar stantları kullanıma hazır şekilde müşterilere teslim edilir. Tasarım aşaması biten stantlar projeye uygun şekilde tamamlanır. İsteğe göre fuar alanına kurulur. Kurulum aşamasında kullanılan materyal ve malzemelere göre en uygun şekilde gerekli montaj işlemi yapılır. Eksiksiz şekilde bütün işlemlerin tamamlanmasının ardından firmalar fuarlarda stantları ile başarılı bir şekilde yer alabilir.

Fuar stant tasarımı firmaları stant için gerekli bütün ekipmana sahiptir. Stantların hangi malzemeler ile üretileceğine tasarım aşamasında karar verilir. Bu doğrultuda malzemeye en uygun şekilde diğer detaylar belirlenir. Opsiyonel olarak tasarlanan stant tasarımları birden fazla kez kullanım özellikleri ile de tercih edilebilir. Fuar stand tasarımı firmaları gerekli bütün hizmeti fiyat dahilinde gerçekleştirerek müşterilerine etkili bir hizmet sunmayı amaçlar.

Fuar Standu Tasarımlarında Nelere Dikkat Edilmeli?

Fuar standı tasarımlarına dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir,

 • Stant tasarımlarında marka fikrinin en iyi sanatsal şekilde yansıtılması gerekir.
 • Stant tasarımlarının firmanın kuruluş amacı ve vizyonunu temsil edecek şekilde yapılması önemlidir.
 • Stant için kullanılacak malzemelerin mutlaka sektöre uygun olması gerekir.
 • Stant iç dekorasyonun dış tasarım ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.
 • Markanın imajı stant tasarımlarında başarılı bir şekilde görünmelidir.
 • Fuar stant tasarımlarında gereksiz ayrıntıların yer almamasına dikkat edilmelidir. Gereksiz ayrıntılardan kaçınılmalı ve ürünlerin ön plana çıkarıldığı tasarımlar tercih edilmelidir.

İyi bir stand tasarımında olmazsa olmaz bir unsur aydınlatmadır. Tasarım ve hazırlık aşaması başarı ile tamamlanan stantlar gerektiği şekilde aydınlatma sistemine sahip olarak memnun edici kullanım özelliklerine sahip olabilir. Bu nedenle mutlaka stant içerisinde kullanıma uygun bir elektrik sistemi yer almalıdır. Profesyonel fuar standı tasarım firmaları tasarım sırasında elektrik detaylarına da önem verir.

Stant aydınlatma çalışmaları yapılırken verilecek açı oldukça önemlidir. Şayet ters açıdan yapılacak bir aydınlatma, stant üzerinde gölgelerin oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle mutlaka deneyimli tasarım uzmanlarından hizmet almak gerekmektedir. Ürünlerin ön plana çıkartıldığı başarılı bir aydınlatma sistemi ile standın daha güzel bir görünüm kazanması mümkün olabilir. Stant tasarımlarından daha fazla verim alabilmek için;

 • Ürün gamı
 • İletişim
 • Teknik detaylar
 • Standın kapayacağı toplam alan
 • Standın büyüklüğü
 • Stand tasarımı

Gibi detaylara dikkat edilmesi gerekir. Bütün unsurlar bir araya getirildiğinde firmaları başarıya ulaştıran stant tasarımları hazırlanır.

Fuar Stand Fiyatları

Fuar stand fiyatları firma sahipleri için önemli konular arasında yer alır. Stand tasarımlarında fiyatı etkileyen temel konu standın yapımında kullanılacak olan malzemelerdir. Malzemeler ne kadar kaliteli ve üst düzey olursa fiyatlar da o kadar üst aralıklarda seyreder.

Fuar stant tasarımlarında çok fazla çeşitlilik söz konusudur. Bu nedenle her bütçeye uygun bir tasarım mutlaka bulunur. Firmalar ayırdıkları bütçe doğrultusunda kendilerine en uygun ve işlevsel stand tasarımlarına sahip olabilir.

Fuar stantları uzun ömürlü kullanım imkânı verir. Bu nedenle stant tasarımları için çoğu durumda sadece bir kez maliyet ayırmak yeterli olur. Bir kez yüksek maliyetli üstün özelliklere sahip bir standa sahip olarak uzun yıllar boyunca firmalar fuarlarda yer alabilir.

Wawa İç mimarlık olarak profesyonel tasarım uzmanlarımız ile tamamen ihtiyaca karşılık gelen stand tasarımları hazırlıyoruz. Her sektöre hitap eden özel tasarım stantlarımızı hazırlarken müşterilerimizin isteklerini birebir yerine getiriyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutuyor ve firmaları sektörün incisi haline getirmek için hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sizi en iyi şekilde temsil edecek stant tasarımlarına sahip olmak için firmamıza her zaman ulaşabilirsiniz.

Sizde Stand Kiralama Fiyatları ve Stand tasarımları konusunda uzman kadro ile çalışmak isterseniz. 0(212) 706 2832 veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*